Peelingi medyczne

Peelingi chemiczne

LaboratoriumMesoestetic to jedno z czołowych na świecie laboratorium wysokiej jakości produktów medycznych z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Peelingi chemiczne Mesoestetic to grupa produktów o wyjątkowych właściwościach eksfoliacyjnych i terapeutycznych. Pozwalają na kontrolowane złuszczanie wierzchnich warstw naskórka przy użyciu czynników i substancji chemicznych o różnej sile działania. Przeznaczone są do terapii różnych problemów skórnych, takich jak hiperpigmentacje , oznaki starzenia skóry, zmiany potrądzikowe , blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne.

Jaka skóra, taki peeling!

W zależności od tego , jakiego rodzaju jest Twoja skóra i jakie sprawia problemy , do wyboru masz kilka rodzajów peelingów chemicznych. Inne potrzeby w zakresie dogłębnego oczyszczania ma bowiem skóra wrażliwa a inne trądzikowa, stąd substancje aktywne stosowane w peelingach także są inne. W tym wypadku są nimi kwasy – mlekowy, migdałowy, salicylowy, azelainowy lub pirogronowy.

Cennik

Twarz
1 zabieg 120 zł
4 zabiegi 380 zł
Twarz+ szyja+ dekolt
1 zabieg 160 zł
4 zabiegi 540 zł

 

PQ Age

Innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry. Innowacyjność peelingu polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie  wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Dociera do najgłębszych warstw skóry. Tam też wpływa na pobudzenie procesów samoregenerujących, które odpowiadają za zdrową kondycję skóry i jej jednolity koloryt.

PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które  poszukują szybkich, nieinwazyjnych i bezbolesnych technik  odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry.

PQ Age jest zarejestrowany jako wyrób medyczny.

Głównymi składnikami peelingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu:

 • kwas trójchlorooctowy (TCA) w stężaniu od 34% – wygładza, widocznie rozjaśnia skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny,
 • kwas kojowy w stężeniu do 5% – znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych,
 • nadtlenek mocznika w stężaniu do 5% – działa silnie rozjaśniająco,
 • koenzym Q10 w stężeniu 10% – eliksir młodości- odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie.

Dzięki szczególnemu połączeniu TCA oraz nadtlenku mocznika, PQ Age nie powoduje uszkodzeń naskórka.

Przebieg zabiegu i częstotliwość powtórzeń

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany 3-5 razy, warstwowo. Podczas ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu nie złuszcza się. Bezpośredni efekt po zabiegu to widoczna poprawa napięcia i nawilżenia skóry.

W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu  zabieg powinien być powtarzany co 10-14 dni. Zalecana seria około 4-5 zabiegów.

Już po jednym zabiegu skóra staje się wyraźnie napięta, nawilżona, rozjaśniona, odświeżona i gładka w dotyku. Wykonywany jako seria terapeutyczna gwarantuje głęboką odnowę, odmłodzenie i silną rewitalizację, stąd PQ-Age nazywany jest “nową skórą”.

Przeciwwskazania

 • podrażniona skóra
 • zapalenie skóry
 • uczulenie na którykolwiek ze składników
 • ciąża i karmienie piersią
 • opryszczka pospolita w fazie aktywnej
 • oparzenia posłoneczne
 • łuszczyca
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • trądzik różowaty w fazie ostrej z rumieniem

Cennik

Twarz 250 zł
Twarz + szyja 300 zł
Twarz + szyja + dekolt 350 zł