Medycyna regeneracyjna

Osocze bogatopłytkowe jest zabiegiem opartym na terapii komórkami macierzystymi pacjenta. Po pobraniu niewielkiej ilości krwi, jest ona odwirowywana w separatorze komórkowym, gdzie uzyskuje się wyodrębnione czynniki wzrostu i działające komórki macierzyste.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym polecana jest każdemu, kto chce odmłodzić skórę, stymulować komórki skóry do odbudowy, zapobiec procesom wypadania włosów, wzmocnić i ujędrnić skórę, a także rozświetlić i dodać blasku skórze. Mezotarapia osoczem bogatopłytkowym stosowana jest na twarz, szyję, dekolt oraz skórę głowy.

CGF – zabieg regeneracji skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i twoimi komórkami macierzystymi.

Zabieg CGF wykonujemy w 3 wariantach:

CGF One – mamy do dyspozycji jedna probówkę osocze i możemy wykonać zabieg na twarzy, szyji lub dłoniach naśladując metodę tradycyjnego osocza. Większa ilość komórek warunkuje lepsze rezultaty.

CGF Liquid – mamy do dyspozycji 2 próbówki osocza i możemy cześć osocza rozpuścić w (żelu albuminowym) wykonując pełnowartościowy zabieg na jednej z 3 okolic ( twarz, szyja, dłonie)

CGF Harmony – pełny zestaw gdzie mamy do dyspozycji 3 probówki. 2 z nich wykorzystujemy podobnie jak w CGF Liquid a trzecia wykonujemy klasyczną mezoterapię w newralgicznych obszarach ( np. zmarszczki wokół oczu, wokół ust, drobne zmarszczki na policzkach)

Przeciwwskazania

  • cukrzyca,
  • stany ropne i zapalne skóry,
  • uproszcza,
  • ciąża i okres laktacji.

Cennik

Osocze bogatopłykowe 600 zł
CGF – zabieg regeneracji skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i twoimi komórkami macierzystymi 800 zł – 1600 zł